Ile będzie kosztował kominek w moim domu?
Wejdź i sprawdź, od czego zależy cena wkładu kominkowego
Ceny wkładów kominkowych uzależnione są od ich rodzaju oraz materiału z jakiego są wykonane. Dodatkowo do kosztów wkładu należy dodać osprzęt potrzebny do jego instalacji oraz obudowę. Pełne koszty wykonania kominka poznamy tylko wtedy, gdy nasza wycena będzie obejmować wszystkie wymienione powyżej aspekty oraz robociznę wykonania podłączenia i zabudowy.
Najtańszym rozwiązaniem są wkłady powietrzne i piece wolnostojące, bez doprowadzenia powietrza oraz specjalnego wykończenia w środku - ceny rozpoczynają się od kilkuset złotych. Przykład:
Droższym rozwiązaniem są wkłady oraz piece z doprowadzeniem powietrza, specjalnym wyłożeniem ceramicznym w środku (np. acumotte) lub wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, pozwalające na podłączenie wkładu kominkowego pod system centralnego ogrzewania.
Wkład kominkowy Nadia 10 kW z wyłożeniem acumotte
Najdroższym rozwiązaniem są wkłady kominkowe i piece wyłożone z zewnątrz kaflami piecowymi, gazowe wkłady kominkowe lub wkłady posiadające w swoim wyposażeniu gilotynę do łatwiejszego otwierania drzwiczek.
Wkład gazowy LEO 100 na gaz techniczny LPG
Jeśli mimo tego, że odpowiedziałaś/eś sobie na wszystkie pytania, ale nadal masz wątpliwości, napisz do nas - kominki@ratur.pl. Jesteśmy do twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.
Komentarze
Zostaw swój komentarz