Kominki standardowe w zestawie z dolotem i systemem glass   Jest 12 produktów.

Kominki standardowe w zestawie z dolotem i systemem glass

Wkłady kominkowe wyposażone w fabrycznie montowaną szybę glass oraz dolot powietrza z zewnątrz domu. System glass to dekoracyjna szyba wytrzymująca temperatury do 800 stopni Celsjusza. Oprócz funkcji użytkowej spełnia ona przede wszystkim fukncję estetyczną, czyniąc z kominka bardziej atrakcyjnym. System dolotu powietrza to króciec montowany do wkładu, za pomocą którego możemy doprowadzić świeże powietrze zewnętrzne, co pozytywnie wpływa na efektywność spalania drewna w komorze oraz zapobiega "zabieraniu" przez kominek powietrza z pomieszczenia, w którym zamontowano piec kominkowy.

0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek renomowanego producenta firmy Kratki LUCY 14 SLIM to wkład z płytką komorą spalania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w salonach o niewielkiej powierzchni oraz małym zapotrzebowaniu na moc grzewczą. Idealny do domów energooszczędnych i pasywnych.

Dostępny
4 480,00 zł
Promocja!
0 Komentarz (y)

Kominek renomowanego producenta firmy Kratki LUCY 14 tunel to wkład o nowoczesnym panoramicznym kształcie oraz nietuzinkowej wizji ognia dzięki przeszkleniu z frontu i z tyłu. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w kominku gwarantują oszczędność energii i sprawiają, że obsługa i czyszczenie urządzenia są bezproblemowe.

Dostępny
6 050,00 zł
Promocja!
0 Komentarz (y)

Kominek renomowanego producenta firmy Kratki LUCY 12 tunel to wkład o nowoczesnym panoramicznym kształcie oraz nietuzinkowej wizji ognia dzięki przeszkleniu z frontu i z tyłu. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w kominku gwarantują oszczędność energii i sprawiają, że obsługa i czyszczenie urządzenia są bezproblemowe.

Dostępny
5 380,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek renomowanego producenta firmy Kratki LUCY 12 SLIM to wkład z płytką komorą spalania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w salonach o niewielkiej powierzchni oraz małym zapotrzebowaniu na moc grzewczą. Idealny do domów energooszczędnych i pasywnych.

Dostępny
3 920,00 zł
Promocja!
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Lucy 16 kW to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić energię cieplną oraz pragną bezproblemowej obsługi kominka. Wyłożenie komory spalania Acumotte.

Dostępny
5 160,00 zł
Promocja!
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek renomowanego producenta firmy Kratki LUCY 14

Dostępny
4 600,00 zł
Promocja!
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Lucy 15 kW to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić energię cieplną oraz pragną bezproblemowej obsługi kominka. Wyłożenie komory spalania Acumotte.

Dostępny
5 040,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i bardzo wydajny kominek Franek 12 dzięki gęsto rozmieszczonym radiatorom, które zwiększają wydajność ogrzewania.

Dostępny
4 950,00 zł
Promocja!
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek renomowanego producenta firmy Kratki LUCY 12

Dostępny
4 040,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Mila 16 kw gilotyna to ultranowoczesny i designerski kominek z systemem gilotyna. Panoramiczna szyba zapewnia wspaniałe wrażenie estetyczne.

Dostępny
6 600,00 zł
0 Komentarz (y)

Stalowy wkład kominkowy ZIBI 12 gilotyna z panoramicznym frontem i wyłożeniem komory spalania Acumotte, która akumuluje ciepło, co ułatwia podwyższenie temperatury.

Dostępny
5 040,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Mila 16 kw tunel gilotyna to ultranowoczesny i designerski kominek z podwójnym systemem gilotyna. Panoramiczna szyba zapewnia wspaniałe wrażenie estetyczne.

Dostępny
9 300,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów